شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

اطلاعيه ثبت‌نام آزمون‌هاي آزمايشي سنجشِ يازدهم (سال تحصيلي ۹۹-۹۸)

۱۳۹۸/۰۴/۰۱  ۱۳:۱۲

   آزمون‌هاي آزمايشي جامع سنجشِ يازدهــم

   ويژه دانش آموزان پايه يازدهم (سال دوم دوره دوم متوسطه)

 

 آزمون‌هاي آزمايشي جامع سنجش ِ يازدهم داراي ويژگي‌هاي زير مي‌باشد:

* ارائه سؤالات مفهومي تستي كه ضمن آماده نمودن دانش آموزان براي شركت در امتحانات نيمسال اول و پاياني سال يازدهم، زمينه آشنايي و مهارت اين عزيزان را براي پاسخگويي به سؤالات آزمون سراسري سال بعد، براي دانش‌آموز فراهم مي‌نمايد.

* ارائه كارنامه تحليلي پيشرفت تحصيلي در هر آزمون و مقايسه با آزمون‌هاي قبل؛

* ارائه گزارش‌هاي تحليلي، مقايسه‌اي و مديريتي براي دبيرستان‌هايي كه دانشآموزان سال يازدهم خود را به‌صورت گروهي در اين آزمون‌ها شركت مي‌دهند؛

* ارائه نتيجه نمرات آزمون به شركت‌كنندگان بلافاصله پس از پايان هر آزمون.

نحوه‌ي زمانبندي آزمون‌ها به شرح جدول زير است:  

 آزمون‌هاي آزمايشي
مهلت
ثبت‌نام اينترنتي
تاريخ و روز 
توزيع كارت اينترنتي
تاريخ
برگزاري آزمون

جــامع نوبت اول

(پايه)

آزمون برگزار گردید.
روز سه‌شنبه مورخ 99/01/26  روز جمعه مورخ 99/01/29
جــامع نوبت دوم
تا ساعت 14 روز شنبه مورخ
99/02/13 تمدید شد.
 روز سه‌شنبه مورخ 99/02/16  روز جمعه مورخ 99/02/19

 نحوه برگزاري آزمون‌هاي آزمايشي سنجشِ یازدهم

 آزمون‌هاي جامع در دو نوبت در ماه‌­هاي فروردين و ارديبهشت برگزار خواهد شد. هدف اين آزمون‌ها، آشنايي كامل دانش‌آموزان با پرسش‌هاي چهارگزينه‌اي همسو و مرتبط با سؤالات امتحانات خرداد 1399 است.

پس از برگزاري هريك از آزمون‌هاي جامع، كارنامه‌اي با اطلاعات بسيار مفيد و ارزنده شامل نمره خام دروس، ميانگين نمرات خام نفرات برتر، رتبه در هر درس و رتبه كل در مقايسه با داوطلبان شهر، استان و كشور و نمره كل عمومي و اختصاصي در زيرگروه‌هاي آزمايشي در اختيار داوطلبان قرار مي‌گيرد تا داوطلبان بر اساس اطلاعات مندرج در اين كارنامه‌ها از ميزان آمادگي خود در هر مرحله از آزمون آگاهي يافته و نسبت به رفع نقاط ضعف خود تا برگزاري آزمون مرحله بعد اقدام نمايند و درنهايت نيز با شركت در آزمون‌ها آمادگي لازم را براي شركت در امتحانات نهايي سال 1399 كسب نمايند.

زمان و نحوه توزيع اينترنتي كارت ورود به جلسه و كارنامه آزمون‌هاي آزمايشي جامع سنجش:
كارت ورود به جلسه آزمون‌هاي آزمايشي جامع سنجش براي كليه داوطلبان سراسر كشور، از روز سه‌شنبه قبل از هر آزمون منحصراً از طريق سايت اينترنتي شركت تعاوني خدمات آموزشي به نشاني: www.sanjeshserv.ir توزيع مي‌گردد و داوطلبان با مراجعه به سايت اينترنتي فوق الذكر، نسبت به پرينت كارت ورود به جلسه خود اقدام مي‌نمايند.
 
كارنامه نتايج هر نوبت از آزمون‌هاي آزمايشي جامع سنجش در بعدازظهر همان روز برگزاري هر آزمون از طريق سايت اينترنتي شركت به نشاني www.sanjeshserv.ir منتشر مي‌گردد. ضمناً به اطلاع دانش‌آموزان مي‌رساند كه محاسبه نمره كل آزمون‌هاي آزمايشي، براساس آخرين مصوبات و ضوابط سازمان سنجش آموزش كشور انجام خواهد شد. همچنين نمره آزمون دروس عمومي و اختصاصي، همانند آزمون سراسري و براساس نمره آزمون عمومي (با توجه به ضرايب) به علاوه سه برابر نمره آزمون اختصاصي (با توجه به ضرايب) تقسيم بر مجموع كل ضرايب محاسبه مي‌شود.
 جدول شهریه آزمون‌هاي آزمايشي سنجشِ یازدهم (مبالغ به ریال):
مراحل
وجه ثبت‌نام
تخفيف ثبت‌نام يكجا
مبلغ قابل پرداخت
بعد از اعمال تخفيف
آزمون جامع
1 نوبت آزمون جامع
500,000
ــــ
500,000
نحوه ثبت‌نام

پرداخت اينترنتي: داوطلبان علاقه‌مند به شركت در آزمون‌هاي آزمايشي جامع سنجش در سراسركشور مي‌توانند با استفاده از كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب و مراجعه به سايت شركت تعاوني خدمات آموزشي كاركنان سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjeshserv.ir نسبت به ثبت‌نام در این آزمون‌ها اقدام و كد رهگيري دريافت نمايند.

لازم به ذكر است كه خريد اينترنتي كارت اعتباري ثبت‌نام نشان دهنده ثبت‌نام نهايي داوطلب نبوده و لازم است که متقاضیان، بعد از خريد كارت اعتباري (دريافت شماره پرونده و شماره رمز)، به لينك ثبت‌نام مراجعه نموده و ثبت‌نام خود را نهايي و شماره پرونده و كدپي‌گيري 16 رقمي دريافت نمايد.
 
داوطلبان گرامي پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت‌نام، در صورت داشتن هر گونه سؤال، در خصوص شرايط و ضوابط ثبت‌نام مي‌توانند با خط ويژه 42966-021 (صداي داوطلب) تماس حاصل نمايند. ساعات تماس: صبح 8:30 الي 12:30 و عصر 13:30 الي 16:00
 
ثبت‌نام گروهي از طريق مدارس: دبيرستان‌هايي كه مايل هستند براي سهولت ثبت‌نام به صورت يكجا از دانش آموزان خود ثبت‌نام به عمل آورند بعد از مطالعه دقيق دستورالعمل ثبت‌نام دبيرستان‌ها و مراكز آموزشي همكار، درصورت داشتن هرگونه سؤال مي‌توانند در ساعات: صبح8:30  الي 12:30و عصر 13:30 الي 16:00  با شماره تلفن‌هاي 88844791 الي 88844793 تماس حاصل نمايند.
 
نكته مهم:
وجوهي كه به اشتباه به حساب اين شركت واريز مي‌گردد، منحصراً پس از طي مراحل اداري مربوطه قابل استرداد است؛ لذا داوطلبان در هنگام ثبت‌نام اينترنتي و انتخاب تعداد آزمون‌ها دقت لازم را به‌عمل آورند.
 
ثبت‌نام حضوري: ثبت‌نــام بــــراي كليـــه داوطلبــــان سراسر كشور، از طريق سايت اينتـــرنتي به نشاني: www.sanjeshserv.ir امکان‌پذیر است و همچنين داوطلبان، مراكز آموزشي و دبيرستان‌هاي متقاضي آزمون‌هاي آزمايشي سنجش مي‌توانند در صورت تمايل با مراجعه حضوري به دفتر مركزي شركت تعاوني خدمات آموزشي كاركنان سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: تهران، پل كريم‌خان زند، خيابان ميرزاي شيرازي، خيابان  شهيد نژادكي، روبروي كلانتري 105 سنايي، پلاك 30، تلفن: 88321455 نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون‌ها در ساعات اداري اقدام نمايند.
 
راهنماي نحوه ثبت‌نام  اينترنتي آزمون‌هاي آزمایشی جامع سنجش
مراحل ثبت‌نام:
گام اول: خرید کارت اعتباری ثبت‌نام: پرداخت مبلغ ثبت‌نام و دريافت شماره پرونده و رمز عبور (پرداخت از طريق كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب و به صورت اينترنتي است).
گام دوم: تكميل فرم ثبت‌نام (در سايت ارايه شده است: لينك ثبت‌نام آزمون‌هاي آزمايشي سنجش ثبت‌نام جديد).
گام سوم: دريافت كد پي‌گيري 16 رقمي ثبت نام.
 شركت تعاوني خدمات آموزشي كاركنان سازمان سنجش آموزش كشور
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.